گزارش كارآموزی حسابداری در شركت برق

مطالب دیگر:
📗بررسی نقش فواره ها و باغها در معماری📗آشنایی با قوانین و ضوابط مالی شهرداریها درباره تهیه ی بودجه📗آموزش نرم افزار TORA📗بررسی قاچاق محصولات کشاورزی و قاچاقچیان آن و راهکارهای موجود📗برآمدن صفويان، نگاهی به تاریخ از شيخ صفي‌الدين تا شيخ ابراهيم📗آشنایی با بناهاي تاریخی تركيه و استانبول و آنتالیا📗آشنایی با سیستم انتقال قدرت و اجزای آن و بررسی محدود‌یت در سیستم های انتقال قدرت و راهکار های📗آشنایی با معماري ارگانيك و معماران نامدار آن و نمونه هایی از معماری ارگانیک📗آشنایی با نورد کاری و طراحي و طبقه بندي دستگاه هاي نورد و نحوه انجام آن📗آشنایی با شيطان‌پرستي و انواع و رویکردها و مبدا آن📗نرخ برخی خدمات و هزینه ها سال 1389 مصوب کمیسیون نظارت📗آشنایی با سیستم مدیریت فرآیند کسب وکار و مبانی و مزایای آن📗بررسی تاثير و کمبود عناصر مختلف بر مركبات و علايم كمبود آنها و بررسی کمبود پتاسیم📗آشنایی با استان گیلان و جاذبه ها، فرهنگ، طبیعت و ... آن📗آشنایی با اسيلوسكوپ و اجزا و نحوه کار آن📗آشنایی با نحوه کارکرد کنتورهای دیجیتالی و بررسی تفاوت آنها با کنتورهای مکانیکی📗آشنایی با ربات های امدادگر انواع آنها📗آشنایی با تخت جمشید و کاخ ها، آرامگاه ها و سنگ نبشته های آن📗آشنایی با S PLUS و شرخ داده ها و ارزیابی توزیع، تحلیل واریانس، پیشرفت چندگانه و تغییر تک📗آشنایی با تاریخ و امپراطوری بیزانس و سیر تحولات تاریخی آن

به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل گزارش كارآموزی حسابداری در شركت برقرا مشاهده می نمایید
کلمات کلیدی فایل: گزارش كارآموزی حسابداری در شركت برق,خرید گزارش كارآموزی حسابداری در شركت برق,فروش گزارش كارآموزی حسابداری در شركت برق,دانلود گزارش كارآموزی حسابداری در شركت برق,کارورزی حسابداری,دانلود کارورزی حسابداری

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود
مقدمه:

انسان از زمانی كه خواندن و نوشتن را فراگرفت و بكار و فعالیت و تحصیل علوم مختلف مشغول شد، به تدریج به سمت تحقیق و پژوهش روی آورد و كم‌كم نیاز به ثبت آموخته‌ها در قالب كتبا و دفتر در او احساس شد. بدین ترتیب گام‌های نخستین را در جهت بایگانی كردن آنچه كه او آموخته بود، برداشت.

در واقع این كار از روزگاران قدیم توسط تاریخ‌نویسان و مورخان در دربار پادشاهان با شرح كامل وقایع و حوادث آن زمان شروع شد و توسط دانشمندان و پژوهشگران با سند نمودن نتایج آزمایشات و آنچه فرا گرفته بودند، دنبال شد تا به امروز.

امروزه تهیه سند در همه امور از كارهای تاریخی گرفته تا نویسندگی و كارهای دولتی انجام می‌شود. این كار در زمان حاضر امری بسیار پسندیده و معمول بوده و ضرورت آن در همه مكان‌های دولتی و سازمان‌ها و حتی شركت‌های خصوصی احساس می‌شود.

بایگانی كردن در یك تعریف عام به معنای تهیه و نگهداری نسخه دومی‌از مجموعه فعالیت‌هایی كه می‌بایست در یك روال كاری انجام شوند، می‌باشد.

در حال حاضر بخش بایگانی، یكی از بخش‌های مهم هر سازمان دولتی و یا خصوصی را تشكیل می‌دهد. سازمان آب، اداره گاز، برق، مخابرات و... همگی دارای قسمت بایگانی می‌باشند، اما بخش بایگانی در یك محیط گسترده‌تر با حیطه كاری وسیع‌تر قرار می‌گیرد. این محیط كاری دبیرخانه نامیده می‌شود.

دبیرخانه یكی از مهمترین قسمت‌های یك اداره می‌باشد كه بایگانی كردن اسناد یكی از كارهای عمده و مهمی‌است كه در این بخش انجام می‌شود. كلیه كارهای مربوط به بایگانی در دبیرخانه تفكیك می‌شود و كار هر قسمت توسط یك متصدی خاص با تخصص مربوط به آن كار به بهترین شكل ممكن انجام می‌شود.

مقدمه1

تاریخچه پیدایش برق در منطقه مازندران2

در این اداره دو بایگانی وجود دارد4

در دبیرخانه کلاً سه پست شغلی وجود دارد4

فصل دوم، ارزیابی قسمت‌های مختلف

نامه‌ها5

ثبت نامه ها در دفتر اندیکاتور7

پیک12

مرخصی‌ها12

کارت مرخصی12

بایگانی مرخصی‌ها15

حکم ماموریت15

استعلام17

دفتر ارسال مراسلات18

کمیسیون19

دفتر راهنما20

نوار چیست21

لیست پرونده‌های برقدار21

فصل سوم، آزمون نتایج، آموخته‌ها و پیشنهادات

نتیجه‌گیری كلی22

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود
گزارش كارآموزی حسابداری در شركت برق,خرید گزارش كارآموزی حسابداری در شركت برق,فروش گزارش كارآموزی حسابداری در شركت برق,دانلود گزارش كارآموزی حسابداری در شركت برق,کارورزی حسابداری,دانلود کارورزی حسابداری